Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb ár-érték...

Melyik a legjobb ár-érték arányú telefon, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Most egy Microsoft telefonom de minél hamarabb le szeretném cserélni már nagyon meggyűlt vele a bajom. Mit ajánlotok, milyen telefont vegyek? Még annyi hogy 100000 Ft fölé nem szeretnék menni.

2017. ápr. 4. 14:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és most látom hogy nem írtam bele, hogy természetesen okostelefont szeretnék!
2017. ápr. 4. 14:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Honor 8,egy kicsit hozzáteszel és már van O+3T is.
2017. ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Zuk Z2.

Amúgy mik az igényeid? Mi a fontos? Kamera, kijelző, bővíthető legyen?

2017. ápr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%

Mondtam volna hogy iPhone SE a legjobb ar-ertek arany, de sajnos mindart jon egy andros es lehurrog. Szoval nem mondom.

Ja es 102.000 nem fer bele


[link]

2017. ápr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Trevor. ***** válasza:
Honor 8, ZUK Z2. Esetleg ha használtan találsz garanciával Oneplus 3/3T, Samsung Galaxy S7 telefont ennyiért, az is nagyon jó választás.
2017. ápr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ajánlásokat!

3/6--> legyen erős a kamerája (13 megapixeles), jó legyen a képernyő felbontás és ha lehetséges legyen bővíthető is 😃

2017. ápr. 7. 16:52
 7/7 Trevor. ***** válasza:

A megapixel önmagában nem sokat számít. Láttam már telefont 16mp-es kamerával ronda képet csinálni, de 12mp-el olyat, amiről elsőre meg nem mondod, hogy telefonnal készült.

5" és afelett 1080p felbontása alá ne add, 4.7"-re még elég a 720p. Bővíthető tárhely meg akkor fontos, ha neked nem elég a beépített (nekem pl. 64GB tárhely elég, akkor is, ha nem bővíthető).

2017. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!