Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s2-re melyik a...

Samsung galaxy s2-re melyik a legjobb custom rom?

Figyelt kérdés
Amelyikkel gyors lesz a teló,nem olyan lassú,mint most.Ha lehet linket is kérek.A válaszokat köszönöm.

2017. ápr. 3. 19:31
 1/7 Alex Fly ***** válasza:

crDroid 2.5?

[link]

Nem tudom, most mi van rajta és mennyire lassú, de a stock ROMnál mindenképpen jobb.

Azért egy Nova vagy Apex launchert ajánlom hozzá.

2017. ápr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most cyanogenmod 9(android 4.0.3)van rajta,nem lassú,sőt,de ez az android verzió elöregedett és már sok mindennel nem kompatibilis,új telót meg nem veszek szivesen,mert ez már öt éve szolgál hibamentesen,úgyhogy gondoltam beújítok egy új rendszerrel,hogy egy idejig ne legyen gondom megint vele.
2017. ápr. 3. 23:46
 3/7 SIDLER22 ***** válasza:
Google a barátod. Különben meg érdemes az XDA developers en nézelődni.
2017. ápr. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Felesleged, hardveresen úgyis gyenge ahhoz, amihez szoftveressen is(jelenleg). Vagyis hiába lesz rajta frissebb Android, a hardver számít.
2017. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*felesleges
2017. ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
Azért feleslegesnek nem mondanám. A G2 is szárnyakat kapott a Nougat rendszertől. Jelenleg ennél régebbi verziót nem éri meg használni. Pedig az elméleted szerint ennek fordítva kellene lennie...
2017. ápr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Mondom a hardver számít...


"Az elméletem szerint..."

A g2-t ne hasonlítsd az s2-höz. A g2-nek egy mai napig használtató hardvere van.

2017. ápr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!