Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amikor vettem a telom akkor...

Amikor vettem a telom akkor azt irtak hogy ez dual simes ma kiderult hogy nem is, mit tegyek?

Figyelt kérdés
csak 1 simet lehet belerakni, lumia 532, az a baj mar regen vettem az emagrol 2016 januarjaban es csak ma jottem ra csunyan atvertek.

2017. ápr. 4. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Több mint egy év után, már semmit, add el. Esetleg írj nekik egy levelet, hogy ez történt, és most fedezted fel, ha ettől jobban érzed magad, fogják sajnálni, de már túl sok idő telt el azóta, nincsen csere, vagy ilyesmi.
2017. ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trevor. ***** válasza:
80%
Felmerük a kérdés, hogy ha bő egy éven át 1 SIM kártyával is megvoltál, miért lett szükséged hirtelen kettőre?
2017. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Buktad, 1év után a kutya nem foglalkozik ezzel
2017. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán, egy év után megnézted hogy telefont kaptál.
2017. ápr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha eleve direkt dual simest rendeltél, mert olyan kellett, akkor eddig miért nem használtad úgy? Ha eddig megvoltál nélküle, mitől lett hirtelen olyan fontos??

Amúgy igen, ennyi idő után már késő bánat, meg kellett volna nézned amikor kivetted a dobozból (de úgy látszik akkor mégsem volt fontos), és max. 2 héten belül reklamálni, most már nem tehetsz semmit, legfeljebb eladod, és a pénz jó lesz tőkének egy másik telefonhoz!

2017. ápr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!