Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Foleg apukak, de anyukak...

Foleg apukak, de anyukak valaszara is kivancsi vagyok, mit ereztettek amikor kiderult, hogy a babatok nem kisfiu/kislany amire vagytatok?

Figyelt kérdés
Szoval, hogy erthetobb legyek. Aki kislanyt szeretett volna egesz eleteben erre vagyot, mas lehetosegre meg csak nem is gondolt es amikor kiderult hogy fiu mit erzett, es most mit erez?? Persze forditva is erdekelt fiut akart es lany lett.

2013. okt. 23. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Elsőre nagyon kislányt akartam, aztán kb 10 hetesen bekattant, hogy ő csakis fiú lehet, és az is lett.

Aztán mikor kiderült a másodiknál, hogy lány lesz, akkor rendesen bepánikoltam, hogy úristen lány lesz, most mi lesz, most mi lesz. :D

2013. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Másodiknál nagyon kislányt akartam, vettem rózsaszín cuccokat, aztán mikor megtudtam, hogy kisfiú akkor egy darabig rossz volt, de örültem, hogy egészséges és ez volt a lényeg. Utána úgy voltam vele, hogy majd két fiú hoz nekem majd annyi lányt haza, hogy a hajamat fogom tépni, szóval így viccesen elvagyok.
2013. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt gondoltam mindig is,hogy csak lányom lehet.Fiam lett,amikor kiderült egy kicsit csalódott voltam.Ez a mit fogok kezdeni vele érzés jött elő :D Most mit érzek? Imádom és örülök hogy fiús anyuka lehetek. Nem cserélném el 2 lányra sem. :)
2013. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én még nem vagyok szülő, de azért apukámról tudok írni. :) Négyen vagyunk lánytestvérem, és ő mindig szeretett volna egy fiút is. Mikor megszülettünk, akkor lehet, hogy egy kicsit csalódott volt, de miután 1 perc alatt továbbjutott ezen, nagyon boldog volt. Mindannyiunkat nagyon szeret és soha egy percig nem éreztük, hogy bárcsak fiúnak születtünk volna. Mi vagyunk a mindene. :)


Kiskorunkban érdeklődőek voltunk és megtanított papánkkal együtt minket barkácsolni, meg ilyenek, illetve négyünk közül ketten is azt a szakmát választottuk, amit ő is tanult anno(nem egy lányos szakma), így aztán panaszra sincs oka. :) Nagyon hasonlítunk rá. :)


A fiat meg végül megkapta. A párjainkat úgy kezelik, mintha a saját gyermekeik lennének. Jól választottunk, el is fogadják őket, és az a legfontosabb, hogy boldogok legyünk.

2013. okt. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egy távoli rokonunkról írnék, egy apukáról. Három lány után nagyon fiút akart, és amikor a felesége ismét terhes volt, mindenki mondogatta neki, hogy most biztos fiú lesz. Még a bábaasszony is mondta, hogy tutira az lesz, egy erős nagy fiú, mert a nejének jó nagy hasa volt. Aztán szüléskor kiderült, hogy ikerkislányok voltak odabent, így 5 lány lett a családban. Az apuka az asztalra borult és elsírta magát, mikor hozták neki a hírt. De túljutott rajta, és a három nagyobbal együtt nagyon megszerette a kis ikreket is, állítólag utána nagyon büszke volt rájuk, és szépen járatta őket.
2013. okt. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindig is fiút akartunk, nagyon. Szinte rázott a hideg a kislányoktól. Amikor megtudtuk, hogy kislányunk lesz nagyon csalódottak voltunk, de emiatt bűntudatunk is volt, hiszen örülnünk kellett volna, hogy egészséges. A férjem a mai napig csalódott, pedig a lányunk már 1 éves. Folyton kistesót akar, hátha az fiú lesz. Én egészen megszerettem a lányos anyaságot, már nem szeretnék fiút egyáltalán. :)
2013. okt. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!