Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Lumia használók!...

Microsoft Lumia használók! Nektek is meghalt a Messenger?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Múlthet csütörtök óta nem tölt be a Messenger. Gondolom valami frissítés lesz, de ennyi ideig? Folyamaosan azt irja ki, hogy 'Varakozas a hálózatra'. Mar letöröltem, ujratelepitettem, kikapcsoltam a telefonom es semmi. De mas alkalmazásoknak semmi baja. Illetve a legutóbbi visszatoltesnel máshogy pittyegett amikor bejelentkeztem, ami még mindig tobb mint amit eddig csinalt. Mas tapasztalt mostanság ilyet?



2017. ápr. 4. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2017. ápr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Basszus. Köszönöm szépen!
2017. ápr. 4. 22:41
 3/4 anonim válasza:

Engem is érint meg jó néhány ismerősömet is. Akkor most mi lesz? Ki milyen üzenetküldő alkalmazást ajánl helyette, ami bevált és szerethető? Mi az istent csináljak?! nagyon bosszant, eléggé övön aluli szerintem.

U.i.: Köszi a linket!

2017. ápr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En leszedtem rá a win10 frissítést. :)
2017. ápr. 7. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!