Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik vírusírtót ajánljátok...

Melyik vírusírtót ajánljátok androidos telefonra?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék ami teljesen ingyenes és egyszerű.

2017. ápr. 4. 22:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Még sohasem volt szükségem semmilyen vírusírtóra. Ami a Play Áruházban van, az mind 100%-ig vírusmentes, mert ellenőrzött. Persze ha nagyon akarsz, tudsz rá vírust tenni(szerintem nekem nem menne), de az már direktből lenne, szóval nincs értelme.
2017. ápr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Trevor. ***** válasza:

"Olyat szeretnék ami teljesen ingyenes és egyszerű."

Az alap android, mindenféle vírusirtó nélkül. Meg a körültekintő netezés, nem töltesz le és telepítesz mindenféle alkalmazást (nem Play áruházból).

2017. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nyilvánvalóan mielőtt ítélkeztek, meg kéne kérdezni az illető korát... Kiírhatta a kérdést egy 60, de akár egy 15 éves is...

2017. ápr. 6. 10:47
 14/15 anonim ***** válasza:
Van értelme androidon is vírusírtónak. Én már a "100 %-os biztonságú play áruházas appokból " is találtam fertőzöttet. Nemrég is volt valami botrány.
2017. júl. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem számít a kor, vannak értelmes felhasználók 60 felett és 15 alatt is. Idióták meg szintúgy.

Aki bedől a böngészős felugróablakoknak hogy "készüléke 11 vírussal fertőzött" annak nem való android, de okostelefon se igazán.

2017. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!