Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ti melyik vírusirtót ajánljátok?

Ti melyik vírusirtót ajánljátok?

Figyelt kérdés
Nem számít hogy ingyenes vagy fizetős.
2015. szept. 4. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Őszintén szólva, én egyiket sem.
2015. szept. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem sincs. Nem torrentezek, nem járok gyanús oldalak környékén, nem töltök le minden szemetet, így sokkal kisebb az esély a fertőzésre. Néha becsúszik valami malware, de azt könnyű elpusztítani.

Akárhányszor próbáltam vírusirtót felrakni, mindig megbántam. Vagy lelassította a gépem, vagy ártalmatlan programokat tiltott le, vagy megszakította a játékomat, vagy csak egyszerűen túlérzékeny volt, és mindenre jelzett.

2015. szept. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egyiket se. Az ingyenesek állandóan cseszegetnek hogy vegyél meg, a fizetősök meg többnyire éves díjasak, azokra meg rámegy a gatyád is. Nálam 20 év alatt egyszer sem fogtak igazi vírust, csak ártalmatlan programokat néztek "generic trojan"-nak és akadályozták a normális futásukat. Ma már a beépített Defender is sokat fejlődött, tud mintegy 90 %-ot hozni teszteken még ismeretlen vírusok ellen is és az soha meg nem mukkan fölöslegesen, csak teszi a dolgát.


A vírusvédelem inkább felhasználói magatartás kérdése. Ha nem kattingatsz ész nélkül minden emailes hivatkozásra, nem töltögetsz le ellenőrizetlen vagy megbízhatatlan forrásból, akkor kb. semmi bajod nem lesz.

2015. szept. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Tökmindegy, a hülyeség ellen egyik sem véd. Egyik ismerősöm szólt, hogy nézzem már meg a gépét, mert szerinte vírusos. Akkor meséli, hogy volt egy játék, aminek a crack-jét vírusként érzékelte a gép. Ő meg fogta és kikapcsolta a vírusirtót, és úgy telepítette a törést.
2015. szept. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%

A legjobb az a kaspersky eset is elmegy .Amit itt elővezet a nép az nagyon nagyon nagy butaság .15 éve foglalkozom már a témával ez a "NEM járok gyanús helyre " ez régebben 5-7 éve még talán megvédett, de igazából akkor sem butaság.

Ma a fertőzések veszélyesebb válfaját nem egy oldal felkeresésével kapod hanem ip cím tartomány scannelés után a könnyebb áldozatoknak feltörik a gépét .

2015. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
de a legviccesebb azok aki kijelentik hogy ő sosem használt de nem volt a gépén vírus ,ez nem a 90 évek hogy a vírus jelenlétét vizuálisan is érzékelni lehet értem ez alatt hogy összeomlik leáll .manapság már rejtőzködve csinálnak zombi gépet a gépedből.
2015. szept. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Avast (bármelyik)
2015. szept. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#6 És abban mi olyan vicces ? :)
2015. szept. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azt én is kérdezem mi olyan vicces?


Évek óta nem használók,mert több gondot okoztak mint hasznot.

Lefuttatni szoktam csak bizonyos keresőket,mint ESET Online Scanner,Malwarebytes,Hitman Pro...többet ér némely mint bármely más gép lassító víruskereső..

És igen,soha nem volt problémám.Még ma is aktuális aki ésszel tud nettezni annak alig ha lesz problémája.

Paranoiások,meg akik annyira ebbe hisznek,hogy majd megvédi őket ezek a kergetők hát ő dolguk.Java így is úgyis felhasználón múlik.

Több bajom volt olyan géppel amin volt virus kergető,mint az olyannal amin nem..



Kérdező.Avastot ajánlanám ha jól működne neki a https védelme,de mivel elsz...rták megint így nem,sok https oldalt rosszul tölt be.

Mondanék neked egy ingyenest ami jobb mint az Avast,csak angol és itt a professzorok lehet leszólnál,mert nem tudják a teljesítményét.

Fizetősbe ESET szoftvere magazinos kóddal.


Keresd fel a Prohardver Vírusirtó topikot,segítenek majd.

2015. szept. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 : Korrekt !!
2015. szept. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!