Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » új telefon 70 ezer forintért?

új telefon 70 ezer forintért?

Figyelt kérdés

Sziasztok, telefont szeretnék venni hosszú távra. 70 ezer forintot adnék ki rá max. Huawei p9 lite-t néztem ki, de abban csak 2 gb ram van. a 2017-es lite meg borzasztóan drága a simához képest. P8 lite is jó lenne, csak nagyon kicsi az aksija. Igazából csak telefonálni, internetezni, messengerezni és e-mailozni akarok. Játszani nem szoktam rajta. Mit ajánlotok?


Köszi :))

20L


2017. ápr. 5. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
p8 lite. Nem kicsit az aksija
2017. ápr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%

[link]

Ez még ha áfát is kellene fizetni érte akkor se kerülne 70-be. Arra amire neked kellene meg tökéletes.

2017. ápr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt minden telefon 70E Ft alatt van:

[link]

Illetve itt vannak még azok, amik B20 támogatással bírnak:

[link]

(ez a gyors mobilnet miatt fontos).

Tesztekkel, felhasználói visszajelzésekkel kapcsolatban ajánlott felkeresni a Mobilarena oldalát.

2017. ápr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vernee Apollo Lite
2017. ápr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Trevor. ***** válasza:
ZUK Z2, Huawei Nova, Huawei P9 Lite (2017)
2017. ápr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Egyik se tetszik, nem érik meg az árukat. P8 lenne az igazi ha lenne nagyobb aksija, akkor megérné az 50 ezret szerintem. P9-nél meg 18 ezer forinttal drágább és annyit nem ér meg a jobb akkumulátor(a többi dolog engem nem érint). Inkább várok még hogy lejjebb menjenek az árak, addig is kibírom ezzel a vacakkal :)

De azért köszi!

2017. ápr. 5. 19:24
 7/12 Trevor. ***** válasza:
A ZUK Z2 pont hogy megéri az árát. De vannak Xiaomi és Vernee telefonok is ennyiért jó spec.-ekkel.
2017. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Szia,


Ennyi pénzért sokkal komolyabb telót is vehetsz.


Egy ismerősöm az elmúlt 3 évben rendelt 5 telót a családtagjainak, mind szuperül megy.


Tinydeal.com

2017. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
" Nem érik meg az árukat ". Neked minek telefon, ha nem értesz hozzá?
2017. ápr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
aki egy 6 colos"telefont ajánl az ne beszéljen :D Még jó hogy nem azt mondod vegyek egy tabletet mobilinternettel és azt rakjam a fejemhez.
2017. ápr. 9. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!