Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vannak olyan webshopok ahol...

Vannak olyan webshopok ahol lehet így telefont venni?

Figyelt kérdés
Használtan szeretnék venni egy telefont részletre... Ilyet lehetséges? Vagy ez eladótól függ hogy meg tudunk e egyezni?
2017. ápr. 5. 17:28
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem, meg lehet beszélni, minden esetre próbáld ki.
2017. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

maximum az lehet a megoldás, ha veszel fel hitelt, és abból megvásárlod a telefont.


másképp azért nem megy, mert egyszerűen nincs meg a megfelelő jogi környezet hozzá.


szolgáltató is azért adja, mert ha valaki esetleg nem fizetné, akkor simán letiltatják, de ezt egy sima gsm bolt, vagy akár magánszemély nem tudja megtenni.


2 hónap után nem fizetsz, akkor nem nagyon tud mit tenni, max megy bíróságra, amiből lehet egy jó hosszú ügy, és kitudja, eredményes lesz-e.


vagy van az az eshetőség, ha valami rejtett hibája van a telefonnak, te meg azt mondod, hogy akkor nem fizetsz tovább...nyilván ilyen rizikóba nem fog belemenni egy ilyen eladó, neki egyben kell a pénz, utána meg letagadja szokás szerint, hogy nála ilyen sose fordult elő.

2017. ápr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Es olyat nem lehet hogy akar szerzodest csinalunk hogy fizetek havonta x osszeget es akkor, ha nem tennem myilvan be tud perelni, de nekem nem az a celom h nem fizetem ki:D
2017. ápr. 6. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!