Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vernee Thor SAR értéke hány...

Vernee Thor SAR értéke hány w/kg körül mozog? Farzsebben sem jó tartani?

Figyelt kérdés
Van egy Vernee Thorom és 1 éve használom, mindig a zsebemben hordtam és most jöttem rá, hogy nem kéne a sugárzás miatt. Az internetetn sehol nem találom, hogy mennyi mindössze 1 oldalon láttam, hogy 1.99 w/kg, amit nem hiszek el. Annyi biztos nem lehet, mert az nagyon sok. Valaki pls aki tudja írja már le köszi

2017. ápr. 5. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdemes mérlegelned azt is, hogy mely megoldás jelenti a kevesebb kockázatot:

1) Alacsonyabb sugárzásnak teszed ki magad, ellenben kevésbé fognak tudni elérni, ezáltal kicsi, de mérhető kommunikációs hátrányba kerülhetsz a többiekhez képest.


2) Magasabb dózist kapsz egy olyan sugárzásból, amiből a 100-10ezerszeresének kitett emberek ezreiből néhány tucat, saját állításuk szerint egészségügyi elváltozásokat tapasztalt.



Ez olyan kicsit, mint a repüléstől való félelem. Hiába halnak meg ott a legkevesebben, az a pár eset hatalmas médiafigyelmet kap, emiatt az ember inkább biztonságban érzi magát egy autóban, ahol sok-százszoros a halál valószínűsége.

2017. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, viszont lenne pár cáfolásom.


Az első válaszolónak: Azt az oldalt én is néztem, de két probléma van. Biztos, hogy kamu, mert oda van írva, hogy "Measured in 2015".. lehetetlen, a cég 2016-ban jött létre, másodszor irreálisan kevésnek tűnik.


Második válaszolónak: Örülök, hogy leírtad és ezzel egyet kell értenem, de nem igazán ez volt a kérdésem. Így még mindig nem tudom mennyit sugároz a telefonom. Gyanítom nem nagyon lesz tőle bajom, csak érted olyan biztonságérzetet adhat, hogy a telefonom nem a legjobban sugárzók között van, vagy ha még is így jártam, max csökkentem a használatot.

2017. ápr. 7. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!