Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Acer Iconia tablet 1perc 5 mp...

Acer Iconia tablet 1perc 5 mp alatt bootol. Ez normális?

Figyelt kérdés
Azért vettem tabletet a laptop helyett, mert olyan gépre lett volna szükségem ami gyorsan elindul. Minden tablet ilyen? Elvileg a tabletekben ha van SIM kártya hely, akkor telefonként is funkcionálhatnak, de az azért röhej, hogy egy telefon 1 perc alatt kapcsoljon be.

2017. ápr. 6. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem értem ezt "a laptop be bootol" kifejezést.Nekem egy Lenovo A7500 am van. Bekapcsolom, és azonnal ott van a nyitóképernyő, az összes ikonnal. Minek kellene bebootolni rajta?
2017. ápr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Biztos hibernálva van csak, ha jó az akksija és SSD-je van akkor biztos pár másodperc, de olyan nincsen hogy kikapcsolás után bekapcsolod, és egyből ott van. Az operációs rendszernek fel kell állnia. De ha nem értesz hozzá, akkor minek írsz? És egyébként is én a tabletről kérdeztem.
2017. ápr. 6. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!