Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem töltődik? Egyszerre...

Miért nem töltődik? Egyszerre minden baja lett?

Figyelt kérdés

Acer iconia one 8 tablet, fél éves, kezdetben tök jól működött, 2 hete romlott el valami, nem tölti a töltője, csak bizonyos pozícióban, de úgyis iszonyú sokáig tart, és a wifi sem kapcsol be rajta mostanában, vagy ha igen, akkor max 1 óra után automatikusa kikapcsol és kiírja, hogy nincs internetkapcsolat.

Mi baja lehet? Szervízbe vigyem vagy vissza az üzletbe?

A garancia még érvényes rá szerintem, de nem tudom ilyen hibákkal mit tudnának kezdeni, már bánom, hogy megvettem, mostanában nem is használom sűrűn, és ha használom is, 2 óra alatt teljesen lemerül.



2017. ápr. 6. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

"okos" korszak dilemma.


Hajrá.


Gyere el hozzám füvet nyírni.

2017. ápr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha garanciás még, akkor egyértelmű, hogy oda vidd, ahol a garanciát intézik. (ez lehet vagy az üzlet ahol vetted vagy márkaszervíz)

Ha nem tudják javítani és nem a te hibádból romlott el (szóval nem lett vizes, nem ejtetted le, stb.), akkor újra cserélik a készüléket.

2017. ápr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi másodil válaszoló, holnap akkor beviszem az üzletbe!
2017. ápr. 6. 16:44
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es voltam.


Na végre!

-Hogy rájöttél.

:) bocs, hogy nem azonnal azt mondtam, amit a 2-es.

Gondoltam - csak rájössz.

2017. ápr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!