Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A facebook messenger már nem...

A facebook messenger már nem elérhető a telefonomon, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A messenger megszüntette a windows phone 8-8.1 támogatottságát. (Nokia Lumia 635). Letöltöttem a frissítés tanácsadót és ezzel kiderült hogy nem lehet a telefonomat Windows 10 re frissíteni.Volt ahol azt olvastam hogy a facebook eredeti üzenet küldőjét lehet majd csak használni.... de letörlöm a messengert és a facebookon a kis beszéd buborékra kattintva felkínálja hogy telepítsem a messengert amin nem lehet átlépni, vagy kihagyni. Az áruházban vannak más csevegö programok, de ezeket össze lehet kötni a facebookal? Szóval nem tudom hogy mit lehet tenni. Új telefont kell vennem? :O

2017. ápr. 6. 12:13
 1/1 anonim válasza:

[link]


Ezt próbáld ki a telefonod böngészőjéből. Egyébként van egy Space Browser nevű böngésző WP-hez, ami nekem jobban bejön mint az IE, határozottan gyorsabb.

2017. ápr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!