Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZUK Z2 vagy Xiaomi Redmi 4 Prime?

Trevor. kérdése:

ZUK Z2 vagy Xiaomi Redmi 4 Prime?

Figyelt kérdés
Melyiket vegyem meg? Mindkettő 60000 Ft. Vagy ha tudtok jobbat, max 5"-os, de 1080p kijelzővel, akár használtan, de max 60K-ért, akkor azt írjátok le. Köszönöm.

2017. ápr. 6. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:

A specifikációk alapján inkább a Zuk Z2-t.

Igazán egyikhez sem volt szerencsém, de eddig a Zuk-nak eléggé jó az Android Update-je (még az Z1 is megkapta a 7.0.-át).

Ja és annak 4G RAM-ja van és ahogy látom, B20 támogatással is bír.

2017. ápr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A kettő közül Xiaomi-t venném.


ismerősnek volt Xiaomi, nekem nem, és nagyon jókat mondott róla.


Én azt venném.

2017. ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sikerült döntened?
2017. ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki a xiaomi lesz, egyszerűbb beszereznem.
2017. ápr. 6. 18:57
 5/9 anonim válasza:

pont ilyen xiaomim van es nagyon jo. igazabol meg csak tegnap kaptam meg szulinapomra de mar most imadom. azt hiszik az emberek h a kinaiak csak szar minosegu dolgokat gyartanak de ez nem igaz. mondom az elonyeit:

-gyors

-ujlenyomat leolvaso kod

-iszonyat lassan merul(a felere se merult le egy nap alatt pedig rendesen hasznaltan, nem vicc)

-jo kamera

-nagy memoria

2017. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nekem is szombat óta Redmi 4 Prime van és ledöbbentem. A szó lehető legpozitívabb értelmében. Anyaghasználat és összeszerelési minőség hibátlan, kijelző nagyon szép képet ad, ujjlenyomatolvasó gyors és pontos, hangszóró minősége is jó. A kamera átlagos, zoomolva már nem olyan szép a kép, de amúgy nincs vele a gond. De az akksi... Na arra nincsenek szavak. 12 óra képernyőidő és még csak 17%-on volt az akksi.


Mondjuk ezek után szívesen kipróbálnék egy Z2-t is, bár aligha lesz rá alkalmam.

2017. ápr. 10. 20:57
 7/9 anonim válasza:
Sziasztok! Kedves Kérdező, szeretném kérdezni, hogy honnan szerezted be a xiaom redmi 4 prime telefonodat?
2017. ápr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
az enyémet kínából rendeltük. ott olcsóbb.
2017. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#7 Hardveraprón vettem. Kínából rendelni jobban megéri. A Giztop oldalt viszont ajánlom elkerülni.
2017. ápr. 29. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!