Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 5.1-nél hogy lehet a...

Android 5.1-nél hogy lehet a felső sávban a keresőt kikapcsolni? Csak az nem beállítható, de csak el lehet onnan tüntetni azt az ocsmány googlet?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 6. 13:10
1 2
 1/11 Wadmalac ***** válasza:

Én amikor még lollipop volt a Sonymon, fogtam és a launcherből kihajítottam azt az oldalt, amelyiken rajta volt és tettem be helyette egy új üreset.

Ha jól emlékszem, éppen azért tettem így, mert nem lehetett megfogva kidobni a widgetet.

2017. ápr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ne ez az, ezt hogy!!!
2017. ápr. 6. 15:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Telepíts egy másik launchert, amiben nincs benne
2017. ápr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Wadmalac ***** válasza:

Nem kell másik, a "gyári" launcherben is tudsz homescreeneket kivenni és hozzáadni.

Telefontípus függő a gyári laucher felépítése és kezelése, de mindben van lehetőség.

Elvileg, a legtöb gyárinál így van, ha a homescreen bármelyik lapján bármilyen üres részre hosszan rányomsz, akkor fellép felülre kicsinyítve a homescreenek sora és ott pl. a homescreen lap sarkokban lévő kis kereszt ikonnal tudsz képernyő törölni, az összes képernyőt végiggörgetve meg lesz egy üres pluszos, amire ha rányomsz, ad egy plusz homescreeen lapot.

Kidobod a google widgetest, majd beraksz egy üreset helyette.

2017. ápr. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Pont az a bajom, hogy minden lap fölé odavágja, és a szerkesztésnél nem jelenik meg, kvázi független a laptól, így nem is tudom kidobni!!!

Ötlet???

2017. ápr. 7. 11:00
 6/11 Wadmalac ***** válasza:

Phuh, ha kezemben lenne, talán. Én az enyémről valahogy mindig kidobtam.


De nézd csak, mit találtam, ugyan még 4.X-re érvényes, de szerintem lollin is működik:

"ICS és Jelly Bean verziók esetében a készülék főképernyőjén folyamatosan ott virul a Google keresősáv, mely nem csak helyet foglal, de sokak számára teljesen felesleges widget. Eltávolításához lépjünk be a Beállítások - Alkalmazások menübe, majd lépjünk rá a Google keresés ikonra. Állítsuk le, töröljünk minden adatát, majd nyomjunk a letiltás gombra. A program visszaáll egy régebbi verzióra, így a főképernyő widget is törlődik. Arra figyeljünk, hogy ezzel együtt a Google Now is törlődik."

2017. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azért más is küzd ezzel, ez engem megnyugtat, sajna az 5-ösnél ez nem lehetséges:

[link]

Teljesen tanácstalan vagyok!

2017. ápr. 7. 12:35
 8/11 Wadmalac ***** válasza:

Basszus, én a G4-et még 5.1-gyel vettem, valahogy kiszedtem ezt a xart, de csak arra emlékszem ,hogy én is próbálkoztam egy a, b, c... és talán az f terv működött.

Aztán a 6.0-ból is kidobtam valahogy.

Onnan sztem az említett homescreen lap kidobással.

De 5.1-nél nem emlékszem ,hogyan.


A Google Now letiltásával mindenképpen el kell tűnnie.

Próba?

2017. ápr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű, vagy másik Launcer, vagy tiltsd le a Google-t. Amúgy miért zavar?
2017. ápr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobban néz ki a telefon, ha az ott van, és gyorsan tudsz keresni, ha úgy van.
2017. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!