Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 8-as telefon micro SIM...

Honor 8-as telefon micro SIM kártyával is használható, vagy csak nano sim-el?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 7. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Dual SIM (Nano-SIM/ Micro-SIM, dual stand-by)


[link]

2017. ápr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Igen, ezért is bizonytalanodtam el, mert ilyen specifikációt is találtam és olyat is, ahol azt írták, hogy csak nano simet lehet benne használni (a youtube videókban is csak nano-t láttam). Ez alapján döntenék a P9 és a Honor8 között...
2017. ápr. 7. 14:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak 2 nano SIM megy bele vagy egy SIM és egy SD kártya.
2017. ápr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Óóó, kár :( Köszönöm szépen a választ! Akkor ez sem lesz jó nekem :(
2017. ápr. 7. 16:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Te a régi póráz méretére akarsz kutyát vásárolni? :-D

Viccet félretéve, SIM-et olyat kérsz a szolgáltatótol amilyen kell az uj telóba!

2017. ápr. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jól van na :D

Tudom, hogy cserélhetek Sim-et, csak nem szerettem volna, mert sok minden van a jelenlegin.

2017. ápr. 8. 08:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyan mi lehet egy SIM-en?
2017. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem régen vettem Honor 8-at. A SIM-kártyát beviszed a szolgáltatóhoz és "lefaragják" neked, semmi nem veszik el róla :)
2017. ápr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Végül én is azt vettem és a szolgáltatónál kértem egy új Sim-et, amire rátették a telefonkönyvet. Jó telefon, megérte megvenni!
2017. máj. 1. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!