Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomnál Domino feltöltőkárt...

Telekomnál Domino feltöltőkártya esetén a Maraton mobilnet díjcsomaghoz (100MB,500MB,1GB,4GB) kell külön internet?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, ha van egy Domino feltöltőkártyás díjcsomagom, amiben nincs mobilinternet díjcsomag, attól még kérhetek hozzá Maraton 1GB csomagot?


Vagy a Domino díjcsomagomba feltétlenül kell lennie mobilnetnek, ÉS CSAK AHHOZ kérhetem a Maraton 1GB opciót??


U.i: elvileg február 15.-e előtt csak úgy lehetett kérni a Maraton díjcsomagot, ha már volt eleve mobilet díjcsomagunk, benne volt a kisbetűs részben. Viszont most eltűnt a kisbetűs rész. Most viszont csak annyit ír "Rendelj Maraton adatopciót feltöltőkártyás hang csomagod mellé, és használd, amíg szeretnéd vagy amíg telefonszámod rendelkezésre áll!" Mert ez így túl szép lenne......


2017. ápr. 7. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
önálló csomagok, mivel ezekkel leváltották a NetPlussz csomagokat április 1-től, úgyhogy nem kell más.
2017. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Már csak azt nem értem, ez miért éri meg a telekomnak.....hirtelen ekkora adatdíjcsomagokat adni feltöltőkártyásoknak ráadásul max sebességgel.


Van egy olyan érzésem félnek a Digi-től....

2017. ápr. 7. 23:17
 3/5 anonim ***** válasza:

hidd el megéri nekik. a tapasztalataik alapján van ez is kitalálva.


van, akinek nem elég az 1 GB 30 napra, általában 23-25 nap alatt elfogy.

na most mennyivel jobb az, ha nem 30 naponta, hanem 23-25 naponta fizetik az emberek az újabb adatot. egy év alatt bejön nekik ebből plusz 2 hónapnyi összeg.


nyilván azokkal jár rosszul a telekom, akik nem használják fel 1 hónap az adatmennyiséget, de szerintem ezekből elenyészően kevés lesz a fenti példához viszonyítva.

2017. ápr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azokkal is jól jár akik nem használják el. Meg veszik előre és ha nem használja el, tiszta haszon az nekik.
2017. ápr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most rendeltem meg,működik.Elvileg akármeddig elhasználható,ill. addig amíg a sim kártyád lejár.Nekem csak azért kell, ha nincs ingyenes wifi, tudjam megnézni a dolgaimat a neten.
2017. ápr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!