Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi 3 PRO vagy...

Xiaomi Redmi 3 PRO vagy Huawei P9 Lite? Melyik éri meg a jobban:

Figyelt kérdés
Ilyen 60k körüli összegben gondolkodok telefon ügyben, annyi lenne az elvárásom a készülékkel szemben, hogy ne fagyjon le fél év után sem.

2017. ápr. 8. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a kettő közül a Huawei-t venném, bár a Xiaomi sem rossz.


Kettő közül kellene választani akkor Huawei.


De 60k körül kapsz jobb Samsung-ot, pl A3 vagy A5.


Ennyi pénzből inkább Samsung-ot vennék, A3 mondjuk.

2017. ápr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Redmi 3 pro az én választásom. Infra és gyorstöltés hasznos könnyebbség a hétköznapokban és hát azért okosak a telefonok, hogy könnyebbséget hozzanak.


A3-ban nincs gyorstöltés amúgy. Cserébe vízálló. Ami bulis tud lenni nyaranta. Egyébként korrekt készülék.

Az A5 tény és való, hogy már gyorstöltést is tud. Ha már szóba került ő is az előző válaszban.


A Huawei kb csak az újabb androidot tudja felmutatni de nyilván ezt sem sokáig. Plusz az előlapi kamera jobb.


Mérlegelj az egyéni preferenciáid szerint. Egy kis segítség a száraz adatokhoz, tulajdonságokhoz: [link]

2017. ápr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem Xiaomi redmi 4prime? Az is kijön hatvanból.


Amúgy én épp ma rendeltem angliából Redmi Note 4X-et :D

2017. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:O


Igazából a Xiaomi családdal nem vagyok képben, hogy melyek a jól sikerült termékeik...


Szívesen fogadok ötleteket, ha tudtok még :D

2017. ápr. 8. 23:32
 5/5 Trevor. ***** válasza:
Ennyiért Xiaomi Redmi 4 Prime. Nekem az van és imádom, az árát bőven megérte. Esetleg ZUK Z2, ha találsz 60K körül. A 3 pro már régebbi. P9 Lite-ból csak a 2017 éri csak meg.
2017. ápr. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!