Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vernee Apollo Lite-nak milyen...

Vernee Apollo Lite-nak milyen árat szabnátok, ami reális a tudásához viszonyítva?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 8. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Ez hülye kérdés. De a mostani 67-70k körüli ár nagyon jó érte. Nekem ez van 7.0-s custom rommal, játékkal még nem volt gondom, és el nem tudom képzelni, hogy ha ezzel a telefonnal mindent megtudok tenni, akkor mit tudnék egy 2-szer drágább telefonnal? Talán az aksi kicsit lehetne több, de egy külső akkumulátorral minden oké. Ja mondjuk fényképezésre nem használom, de ha annyira fényképezni akarnék, akkor vennék egy fényképezőgépet, nem egy telefont.

Tudom nem ez volt a kérdés, de az eredeti kérdés hülyeség.

2017. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Trevor. ***** válasza:
Az, amennyibe kerül.
2017. ápr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100 ezer
2017. ápr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!