Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan mentsek át egy adott...

Hogyan mentsek át egy adott dolgot a micro sd kártyámra?

Figyelt kérdés

Az a problémám ,hogy ha rámegyek a beállitásokra ott pedig az alkalmazásokra és rá megyek egy adott ikonra ott ugye ott van hogy: ÁTHELYEZÉS SD KÁRTYÁRA.Na én erre nem tudok rá menni,és igy nem értem hogyan kéne elvégeznem az sd kártya mentést.

Kérném mihamarabbbi segítségeteket,

Köszönöm:)



2017. ápr. 10. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Most egy telefonról van szó ugye?


Tehát van egy app és azt a telefon belső memóriájáról szeretnéd SD kártyára menteni?


Lehet nem lehet, nem engedi.

2017. ápr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen egy telefonról lenne szó,de ahány appra rámegyek nem engedi,még az albumot se , pedig elvileg semmi sincs még mentve az sdmre
2017. ápr. 10. 12:09
 3/10 A kérdező kommentje:
Android 4.3 -as a készülék
2017. ápr. 10. 12:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit értetlenkedsz? Bizonyos adatoknak a teló memóriáján kell maradniuk, egyszerűen nem lehet őket onnan áttenni. Ezt maga a telefon jelzi neked, azzal, hogy nem engedi. Képet, zenét minden további nélkül..
2017. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj ,de nem érted ,hogy SEMMIT nem tudok áttenni?Ezt nem értem miért van ,mert ezt felfogom ,hogy bizonyos adatoknak a telefonomon kell maradnia.
2017. ápr. 10. 12:32
 6/10 anonim ***** válasza:
van benne egyaltalan sd kartya? van formatalva? mutatja hogy mennyi szabad hely van rajta?
2017. ápr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Természetesen van benne sd kártya ,azt viszont nem látom ,hogy mennyi szabad hely van rajta.
2017. ápr. 10. 12:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy régebben egy Samsung telefonom, és nekem sem engedett semmi app-ot SD-re tenni.


Fényképeknek jó volt az SD, és oda is mentette a képeket, de app-ot semmit sem tudtam áttenni SD-re.

2017. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A beállitásokban mutatja. Vagy tedd fel az ES File Explorer appot, az is mutatja.
2017. ápr. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. ápr. 13. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!