Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS Aki ert a telefonokhoz,...

SOS Aki ert a telefonokhoz, mi a gond?

Figyelt kérdés

Van egy lenovo telefon. Telefonmemoria 2GB+Memoriakartya 2GB! Alig van rajta valami, caomo szqbad hely vqn mindketton meg! Mikor gepre is radugom, irja. Programot akarok ra telepiteni:facebook,gmail,stb.... Es azt irja: NINCS ELEG TARHELY! Mi az oka? Mit tegyek?

Mar letoroltem mindent, higy legyen eleg hely, de egyre csak mintha fogyna a tarhely, mar az elozoleg letorolteket sem tudom visszatenni!! Ugyanazt irja ki mindig:NINCS ELEG TARHELY!



2017. ápr. 10. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert a google teleszemeteli a teló memóriát.Beállításokban törölni kell a szemétfájlokat és lesz helyed.
2017. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megcsinaltam az alkalmazasokon belul az adatok torleset. Igy kellet? Csak azota ez lett:

Eltunt az internetem! Eddig felul jelezte, de mar nem! Azt is levalasztottam? Az internetkartya jelzi az internetet, de a telefon nem erzekeli az internetet!!! A kartya benne van, de nem jon fel a telon, mintha le lenne blokkolva az internet alkalmazas!! Az adatkapcsolatokban benne van hogy az internet letezik, de megsem jelzi fent hogy 3G vagy G. Mit toroltem ki? Vagy mi a gond?

2017. ápr. 12. 11:10
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta az internet visszajött, nem tudom mi lehetett... de a szervízben azt mondták, hogy lejárt a telefon mandátuma, így kezdi megsemmisíteni önmagát. :O
2017. ápr. 12. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!