Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó androidos telefon, ami...

Jó androidos telefon, ami maximum 4,5 colos és 50-60 ezer az ára maximum?

Figyelt kérdés
Ha tudnátok ilyet ajánlani megköszönném. Sajnos nem igazán találok a paramétereknek megfelelőt.

2017. ápr. 10. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Újonnan már csak a belépő szintű mobilok vannnak ilyen kicsi méretben
2017. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Trevor. ***** válasza:
Nem igazán van ilyen.
2017. ápr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%

[link]

És minek az a 4.5 coll? Nem sok értelme van, legfeljebb rosszabb rajta netezni. A külső méret szinte ugyan akkora mint egy 5.5-é.

2017. ápr. 11. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem is ez a nyűgöm, kompakt méret, erős vassal. pont most vacillálok, hogy maradjak a keretben és érjem be kisebb teljesítménnyel, vagy menjek a keret fölé... :S


2014-5 óta nem nagyon jött ki ilyen. Azokat a modelleket még elvétve lehet kapni még akár újonnan. de lutri hogy 2-3 állás a boltban mennyire tesz jót az akksiknak.

Árkategóriátől független azért nézd meg ezeket, hátha:

- Moto G - a harmadik generációig bezárólag, azóta azok is tepsik lettek

- Sony Xperia Z5 compact

- Samsung Alpha, S5 mini

2017. ápr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"És minek az a 4.5 coll? Nem sok értelme van, legfeljebb rosszabb rajta netezni. A külső méret szinte ugyan akkora mint egy 5.5-é."


Azért mert egy 160 centis lánynak kell, férfiként már én sem érem át rendesen egy kézzel az 5 colt, az 5,5 meg pláne röhejes, az már bele sem fér egy normális zsebbe. Egy 160 centis embernek már az 5 is nagyon nagy, nem akar külön táskát cipelni neki. Egyébként meg ha válaszolnál a kérdésre és nem kötözködnél, az sokat segítene. És méretben 99%-ban kisebb maga a telefon is, ha a kijelző kisebb, nem akartam itt mm határokat megadni.


Nem erőmű kell, mert nyilván nem lesz olyan erős egy kisebb telefon mint egy nagy, de ne 2-3 éves konstrukció legyen egy ezer éves Android verzióval.

2017. ápr. 11. 16:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Mire használnád? Nekem nem nagy az 5", de mefértem, ha neked az. Amíg nem írod mire kell, addig nem igazán tudok segíteni.
2017. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Semmi extrára nem kell, kamera másodlagos, netezni, videót nézni lehessen vele, meg egyszerűbb játékok menjenek rajta. Nyilván nem egy 8 magos, 3 GB RAM-os telefont akarok 4-4,5 colba sűrítve. Meg ne egy 3 éves, raktár aljáról előkapart valami legyen amin még egy 4.x-es ezer éves Android fut.
2017. ápr. 11. 17:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezek vannak:

[link]


Remélem tudtam segíteni.

2017. ápr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!