Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem szólal meg az...

Miért nem szólal meg az ébresztő a telefonomon? (Samsung)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Láttam, már más is írt ki hasonló kérdést. Amit kitapasztaltam, hogy akkor szólal meg, ha a zárható tokjában van. Ha kiveszem belőle, vagy nyitva van a tok, akkor sokszor nem. Erre lehet mondani, hogy ne vegyem ki, de hát akkor sem normális ez így, plusz egyszer-kétszer mintha úgyse szólalt volna meg, de erre most nem emlékszem pontosan.

Mi lehet ennek az oka? Lehet, hogy a képernyőt védő cucc (nem fóliám van, hanem műanyag) miatt van? Vagy véletlen az összefüggés, és a belső ébresztővel nem stimmel valami?

Ha utóbbi, akkor egy letölthető ébresztő vajon jobb lenne? Másnak volt ilyen problémája?

Köszi előre is!


Telefon típusa: Samsung Galaxy J5


2017. ápr. 11. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztosan sok hiba lehet.Azt nem tudom elképzelni, hogy a tok miatt van.

Nekem régen a Samsung csinált ilyet,de egyszer rajta kaptam,hogy mikor el kezdett volna ébreszteni,pillanatra megszólalt,de lefagyott az ébresztő programja.Próbálj meg letölteni egyet,azzal talán jobb lesz.

Nekem most egy Meizu M3 Note van,egyszer sem hagyott cserben még fél éve,minden nap ébreszt.Ilyenek a Samsungok.

2017. ápr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem J3 volt a Samsung.
2017. ápr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Samsung hiba nekem se jó sokszor.
2019. aug. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!