Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy szinte új telefont...

Ha egy szinte új telefont veszek papírjaival, dobozával, gyári garanciával, akkor biztos lehetek benne, hogy valóban független?

Figyelt kérdés
Vagy még ez esetben is becsaphatnak? Hogy tudom ellenőrizni ezt?
2017. ápr. 11. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ hol veszed.. MediaMarktba stb tuti. Ilyen-olyan gsm boltokban már kétes a !gyári! függetlenség, lehet mókoltan független. Nekem is elvileg dobozos, gyári garis telefonom van online GSM boltból, független is. De egy progival megnéztem, német Vodafonosnak lett legyártva a gyárba
2017. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Azonnal kipróbálod és ha mégsem az, akkor visszacseréled, vagy visszakéred az árát.
2017. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Euronics, Media Markta ,Extrembe tuti. GSM boltba is van független, sőt Telenornál is van!
2017. ápr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!