Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra H-n szeretnék aux...

Opel Astra H-n szeretnék aux kimenetet létrehozni. De szükségem lenne olyan "csúszósarura" ami a gyári csatlakozóba belecsúszik . Mindenhonnan elküldenek h ez le van védve ilyet nem lehet kapni . Valóban?

Figyelt kérdés

A fejegység opel cd 30-as.Mivel teszteltem a rendszert és működne is ezért lenne szükségem rá !

A bekarikázott helyre kellene nekem "csúszósaru " !

Lefényképeztem a rádiót is !

[link]

[link]

[link]

Előre is köszönöm a segítséget !



2017. jan. 4. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbálj itt rákeresni:

[link]

2017. jan. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezeket az autóhifis oldalakat már átnéztem ! De azért nagyon köszönöm :)
2017. jan. 4. 12:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Ostobaság.

Még a komplett csatlakozófej-egységek sincsenek levédve, nem hogy egy kábelvégsaru. :(

Filléres tucatárú, bármelyik híradástechnikai boltban kapható.

2017. jan. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom , de mivel nem tudom sem a nevét a kábelsarunak sem mintát nem tudok bevinni így aztán senki nem hajlandó kiszolgálni ..
2017. jan. 4. 13:28
 5/6 A kérdező kommentje:
[link] Ha minden igaz erre lenne szükségem . Esetleg ha valaki tudná a nevét azt megköszönném !
2017. jan. 4. 13:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal a sima CD30 nem támogatja az auxot, csak az mp3-as
2017. jan. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!