Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9 Plus probléma?

Huawei P9 Plus probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrégiben vásároltam egy Huawei P9 Plus okostelefont, vagy phabletet, kinek hogy tetszik.

Eddig meg vagyok vele elégedve, viszont van 2 nagyon idegesítő dolog számomra, és kíváncsi vagyok hogy csak nálam áll e fenn a probléma.


Szóval az egyik a hívás közbeni halkság, olykor recsegés, vagy abszolut süketség, jobban mondva szakadozás. Más más hívótól is előjött már, nem csak egytől.

A másik a csoda hangvezérlés. ”Az okay emy” varázsszót becsacsogva felvillan a kép, és kiadja a két lehetőséget, de utána nem hajlandó válaszolni, akárhogy is „ver ár jú”-zok neki..

Az elején működött, mostanság nagyon ritka hogy elkezd sipákolni, és szólongatni hogy hol is van.

Nem fatális hiba, de azért idegesítő egy ilyen árkategóriában..


Köszönöm a válaszokat!

Minden jót!



2017. ápr. 11. 17:54
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem is pont ez a problémám (1 hónapos teló kb),a napokban vettem észre.. lehet hogy az android 7 az oka? Ha megoldást találsz kérlek írj! Nem szeretnék csalódni a P9 plusban...

2017. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezek szerint lehet hogy szoftveres a hiba, és akkor valószínűleg csak átmeneti problémáról van szó. :)

Mondanám hogy várjunk, de az a 3hónapos cseregari elszalad hiphop..

2017. ápr. 16. 08:22
 3/4 anonim válasza:
Megpróbáltam egy rendszervisszaállítást is már azóta, de nem változik a helyzet.. Ilyen miatt nem szivesen cserélném vissza. Viszont ami a hivás közbeni halkságot illeti, azt helyrehozta a droid 7 legalább:)
2017. ápr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom,hogy azóta foglalkoztál-e a problémával,de tegnap egy kósza ötlettől vezérelve újra neki álltam "emy"-vel babrálni aztán úgy működött újra rendesen,ha folyamatosan futott a háttérben a hangvezérlés menü.
2017. okt. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!