Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 70-80...

Milyen telefont vegyek 70-80 ezer ft körül újonnan? Esetleg vodafonal?

Figyelt kérdés

Huawei p8 liteom van, de bízbe ejtettem..

Idáig minden huawei telefonom jó volt, bármilyen márka jöhet

- nem játszok telefono

- youtubozok

- sokat fbkozok, viber

- rengeteg beszelgetes, redes vagyok :D

- napi szinten 2-3 óra zenehallgatás


Ennyi amire kellene.


2017. ápr. 12. 20:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem csak én gondolom így, de nem muszáj rám hallgatni.

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

2017. ápr. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszi hogy kiírtad a kérdést de 20 ezres telefont nem veszek, hogy 1 hónap alatt tönkre menjen.
2017. ápr. 13. 09:18
 13/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem megy tönkre 1 hónap alatt, 2 évig is simán bírja. Ezt összekevered a gagyi mobilokkat. Ma már az alsókategória elérte a pár évvel ezelőtti középkategóriát.
2017. ápr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan vedd meg kérdező az iPhonet, ha így akarod szórni a pénzedet, akkor csak hajrá. De ha ennyi felesleges pénzed van, inkább adományoznál...

És nem érdekel, hogy lepontozol, többet ér az, hogy elmondhassam a véleményemet, mint az, hogy hányan nyomnak piros kezet.

2017. ápr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Sony Xperia M5,Samsung galaxy a3 (2016),huawei p9 lite
2017. ápr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok.

A Huawei-k tényleg nagyon jók, nekem is az van, csak ajánlani tudom! Ha Neked is bevált a Huawei és/vagy a Samsung, akkor javaslom, hogy maradj ezek valamelyikénél, és nem lesznek kételyeid, hogy bármit tudsz velük csinálni, olyat is, amit egy iPhone zárt rendszere miatt nem lehet! Meg aztán jól mondták, hogy csak szórnád a pénzt, mivel ne felejtsd el, hogy egy iPhone árának 70%-ában az Apple márkát fizeted meg, és csak a maradék maga a telefon, na meg miért várnál, ha már egy 80 ezres telefon is kielégíti az igényeidet, ami nem csoda, hisz ennyiért már tényleg nagyon jó telefonokat lehet kapni, konkrétan az említett márkáknál maradva Huawei P9 Lite (2017), Samsung Galaxy A5 (2016) vagy strapában a Galaxy A3 (2017) !

2017. ápr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Most olvasom hogy sokat telefonálsz. Mindenképpen iPhonet vegyél, mert az androidoknak katasztrofális a mikrofonjuk. Az iPhone zajszűrős mikrofonos és kristálytisztán fognak hallani téged.

Nem mellébeszélés, iPhone SE-m van, tudom miről beszélek. Kolléga csúcsmodell Samu androidja röhej milyen xarul hallszik mikor felhív engem.

2017. ápr. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Iphone SE lett végül, tényleg jobb a mikrofon. A huawei fel sem állhat hozzá képest. Nem bántam meg
2017. ápr. 27. 09:26
 19/19 anonim ***** válasza:
Jó, viszont azért még mellékesen hozzátenném, hogy a Huawei mikrofonja is tökéletes!
2017. ápr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!