Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van értelme 80ks telefont...

Van értelme 80ks telefont megvenni telefonálásra, Messengerre, és zenehallgatásra?

Figyelt kérdés
iPhone 5s stb
2017. ápr. 13. 07:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Iphone 5s-t nem szabad már venni,lejárt széria,akinek van az kihasználja a végsőkig de már újat se használtat semmi kép.Hát 80.000FT-ért ilyen pitináer dolgokra felesleges.Arra elég egy Samsung Galaxy J1 (2016) vagy egy Samsung Galaxy J3 (2016) esetleg egy Xiaomi Redmi A4

De ha pénzt akarsz szórni akkor vegyél ilyen-olyan márkás telefonokat.

2017. ápr. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Trevor. ***** válasza:
85%
Ezekre a dolgokra egyik iPhone sem éri meg. Meg amúgy is elég egy olcsóbb telefon, ha csak ilyen alap felhasználásra kell.
2017. ápr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

80 ezret mar biztos nem adnek egy 5s-ert, pedig nekem is az van evek ota, szeretem, es eszem agaban sincs lecserelni meg (iphone 4-et hasznaltam elotte 4 evig), de annyit mar nem er!

Viszont ezek a 40-50 ezres androidos telok sem valok semmitol sem.

Dolgoztam ceges tekelon flottaval (kb 300 okos telefon van a cegnel), de hetek, honapok mulva hoztak vissza az olcso telefonokat hogy kuldjuk javitasra stb. 1 evet nem mentek el, de az androidios dragabbak sem amik iphone araert vannak. Iphone-al senki nem jott reklamalni.

Iphone szerintem arban nem luxus, mert elmegy 4-5 evet (az en 4-esemet anyam mind a mai napig hasznalja, pedig mar tobb mint 6 eves!), mig az androidbol ennyi ido alatt elfogyasz egy ember 2-3-at siman...

Kb ennyit tudok hozzatenni. De menj be egy boltba es kerdezd meg, hogy melyik meddig birja...es akkor meglatod.

2017. ápr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A kérdést csak azért tettem fel, mert elkezdtek velem vitatkozni, hogy én kötekedek, mert egy olcsóbb telefont ajánlottam. Szerencsére már a legdurvábbakat leszedték.

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

2017. ápr. 13. 08:58
 5/12 anonim ***** válasza:
#3 Sok mindenen függ.Lehet simán modell hiba lehet hogy maga az android verzió vagy maga a telefon márka szar.Az Iphone se tökéletes,ott is vannak hibák,problémák,lassúlások.DE nem azt mondom hogy az IOS szar.Attól függ mit hogy nézünk.Kinek mi a szar és mi a jó...De egy dolgot bevallok az Iphone egy nagyon időt álló és erős telefon.De de de ezt csak hallottam,nem használtam soha IOS-t és nem is szeretnék de azt hallotam hogy az Apple direkt belassítja a régi iphone-okat hogy új telefon vásárlásra sarkaljon.Én 4 éve Androidot használok kisebb hibákkal de elvagyok vele.Száz szónak is egy a vége sok mindentöl függ.Készülék vagy az OP rendszer verziójától esetleg maga a készülék "összerakás módjától".
2017. ápr. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen felesleges ennyi pénzt kiadni egy telefonért, ha csak erre a 3 dologra kell, ezek egyáltalán nem teljesítményfüggő módok!

Esetleg ha élvezni akarod a szép kristálytiszta kijelző látványát, akkor van értelme a dolognak, mert úgy már drágább, legolcsóbban FHD kijelzős 50 ezerért a Vernee Mars, vagy QHD kijelzős 72 ezerért az LG X Fast.

2017. ápr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

#3.Ez nem minden esetben igaz.

A mai napig sokan használnak Nexus 5-t és SGS Note 4-t is minden probléma nélkül.Szóval ezt is típus válogatja.

2017. ápr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2017. ápr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Átjöttek ide is lepontozni. 😂
2017. ápr. 13. 16:47
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
az iphone 5s ért bolond ember aki nyolvan ezret kiad,bármikor bizniszelek neked egyet harminc ezerért valami balektól,de tényleg nem kell ezekre ilyen erős teló,elég egy samsung galaxy s2 is ezekre,a mai világban a lényeg az,hogy az 1 gb ram meglegyen,ha ez megvan akkor már a játékok is mennek.
2017. ápr. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!