Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előfizetéses telefonnál lehet...

Előfizetéses telefonnál lehet korlátozni, hogy mennyit beszélhetsz le egy hónapban?

Figyelt kérdés

Mennyire lehet korlátozni?

És általában szoktak kérni munkáltatói igazolást ha előfizetéses telefont akar valaki venni?


2010. máj. 13. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet korlátozni.
2010. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyot tévedett az előző!

LEHET KORLÁTOZNI !

T-Mobilnál Mix díjcsomagban max. 2900 ft ig beszélhetsz, utánna fel kell tölteni egyenleged ha beszélni akarsz !

T-Mobilnál csak személyi kell az előfizetéshez, a többi szolgáltató általában kér jövedelem igazolást.

2010. máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat akkor helyesbítek

Vodafone-nál nem lehet korlátozni.Azt mondták aki nem tudja kontrolálni a hívásait az vegyen feltöltő kártyás telefont.Ott csak annyit lehet beszélni amennyivel feltöltöm

2010. máj. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!!

:)

2010. máj. 13. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:
a lányomnak a t-mobilenál van a mix csomag, amit az elöttem író írt és nagyon szuper! Nem tud nagy számlát csinálni , de mivel ez előfizetés, tudtunk jó kis telefont venni neki hozzá. Én csak ajánlani tudom!
2010. máj. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én is gondolkodom ezen az előfizetéses cuccon csak fontos, hogy lehessen korlátozni, mert így biztonságosabb. :)

Meg anya is azért nem akart előfizusat venni, mert mindig azt mondta, hogy sok lenne a számla. De így, hogy ezt tudom, már rá tudom venni.

:)

Egyébként a Samsung S5230 tetszik.

Köszönöm a válaszokat!

2010. máj. 13. 18:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is azt vettünk a lányomnak a mix csomaggal! NAgyon szereti!
2010. máj. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!