Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az az adatforgalmi figyelme...

Mi az az adatforgalmi figyelmeztetés és a számlázási ciklus?

Figyelt kérdés
Most ismerkedek az okostelefonokkal és ez nem világos. Sima domino kártyám van, nincs rajta internet, nem terveztem semmilyen más számlát fizetni. Ha az otthoni netet vagy valami ingyenes wi-fit használok, ez azokra is vonatkozik?
2017. ápr. 13. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A telefon beállításaiban az adathasználatnál ki tudod kapcsolni a mobiladat használatát, azt tedd meg. Ha nem is vettél mobiladatot, van, hogy automatikusan kiszámláznak egy alap csomagot, ha felmész a mobilnetre.


Az adatforgalmi figyelmeztetés az, amikor eléred a rendelkezésre álló adatmennyiséget. A számlázási ciklus az, hogy mettől meddig tartó időszakra vonatkozik a számla. Bár feltöltőkártyásnál nem világos, hogy miért lenne ilyen.


A telekom honlapján tudsz regisztrálni egy fiókot, amiben meg tudod nézni, hogy milyen díjcsomagod van stb.


A wifi nem számít bele a mobiladatforgalomba, azt nyugodtan használhatod.

2017. ápr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És a fiókon belül hol tudom megnézni?

De ha nincs mobilnetem akkor mégis mi számít bele az adatforgalomba?

2017. ápr. 13. 13:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Nos ha jól értettem (még 10 éve vette apám, szóval fogalmam sem volt eddig) Domino nap díjcsomagom van.
2017. ápr. 13. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!