Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudok venni Samsung...

Hol tudok venni Samsung Galaxy Note 7 típusú készüléket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom, hogy egy bevont készülékről beszélünk, és hivatalosan nem lehet hozzá jutni, na engem az érdekel, hogy honnan lehetne mégis vásárolni?

Esetleg tudtok telefonost, vagy bárki akinek van, elnyelte a föld ezeket a telefonokat, pedig a bevont dolgokból általában szoktak maradni kint.


Köszönöm az ÉRTELMES választ :)



2017. ápr. 14. 01:14
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
ebay,jófogást csekkolgasd,meg járd végig a gsm boltokat,decemberben én is láttam egyet gsm boltba,de horribilis összegekért vesztegették és már akkor se lehetett vele telefonálni,de szerintem ne vegyél ilyet,mert hamarosan(vagy már most is az)használhatatlan lesz,mert elvileg kiadnak rá egy frissítést ami után majd nem veszi a töltést,de aki értelmes volt amúgy az visszavitte...
2017. ápr. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%
De azthiszem majd újra kifogják adni hivatalosan.
2017. ápr. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!