Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilnet miert nem jott be,...

Mobilnet miert nem jott be, mi lehet az ok?

Figyelt kérdés

Vernee thor telo,Telecomnal Maraton 500 mobilnet.Direkt azert tettem ra,hogy ha nincs ingyenes wifi is lehessen megnezni a dolgaimat a neten.

Tegnap s varos szelen meg bejott,felora mulva ismet megneztem,beljebb a varosban mar nem jott be a net.


2017. ápr. 14. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem csatlakozott fel valami wifire a városban?


Kapcsold ki a wifit és teszteld.

2017. ápr. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Erre nem gondoltam.

Lehet, hogy a rendes wifi is be volt kapcsolva, úgy kapcsoltam be az adatforgalmat.


De ha rákapcsolódott nyílt wifire, akkor meg pláne be kellett volna jönnie a netnek ,nem?

2017. ápr. 14. 08:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ki kell kapcsolni a wifit.
2017. ápr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért nem biztos, mert ha te bármikor felcsatlakoztál egy például "home" nevű wifire jelszóval, akkor ha a város másik pontján lévő szintén "home" hálózatot meglátja a bekapcsolt wifid, akkor megpróbál automatikusan csatlakozni hozzá, mert már volt home nevű wifire rácsatlakozva.


Ilyenkor pedig nem a 4G hálózat lesz előnyben, hanem próbálkozik a wifire csatlakozni, de mivel a jelszót itt nem ismeri, ezért csak bután próbálkozik wifivel.



Ezért mondtam, kapcsold ki a wifit és úgy teszteld.

2017. ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ugy oldottam meg,hogy kikapcsoltam meg vissza a telomat.Ugy mar mukodott.

Lehet,h azzal volt vmi baj,mert maskor meg nem csorgott,csak rezgett,ujrainditas utan azis megoldodott.

2017. ápr. 16. 19:25
 6/6 A kérdező kommentje:

Azota is ezt csinalja,csak akkor kapcsolja be a mobilnetet,ha elotte ujrainditom...


Vajon miert??

2017. jún. 18. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!