Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv. Segítserek, kérlek:...

Üdv. Segítserek, kérlek: sürgősen szükségem lenne hívásrögzítő programra Samsung S7-re (edge, NEM rootolt) Tudnátok segíteni? Köszi minden hasznos tanácsot!

Figyelt kérdés

Több programot kipróbáltam már, és lehet, hogy csak nem bukkantam még az igazira.

Az AutomaticCallRecorder működött, de már nem - pedig nem nyúlkáltam bele. :(



2017. ápr. 14. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ezt használom már régóta:

[link]


Teljesen automatikusan rögzíti a kimenő és bejövő hívásokat. Nálam nagyon bevált.

2017. ápr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ugyanezt használom és szintén bevált.
2017. ápr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm,Srácok!Én is ezt használtam évek óta. Sokáig jó volt nekem is, de mostmár csak engem rögzít. (Nem lehet, hogy a Samsung a hunyó?)


Félig OFF:Halkan jegyezném meg, hogy a felvétel törvényileg való tiltása mellett van egy kiskapu, amikor szabad: ha feltételezhető a másik fél rossz szándéka, és ilyképpen ezt be is bizonyíthatod.

2017. ápr. 15. 01:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy márkafüggő lenne ez, inkább rendszerfüggő. Valami optimalizáló app letilthatja, hogy ne fusson a háttérben. Ha van ilyen app a telón, akkor állítsd be, hogy hagyja figyelmen kívül. Esetleg még a beállításokban szétnézhetsz, mert ott beállítható, hogy a hívókat ne rögzítse, csak a kimenő hívásokat.
2017. ápr. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs akadályozva a futása, látom fent az értesítési sávban. Rögzít is, de csak az én hangom. (Elővettem egy régebbi backupot, ami tutira működött, de mostmár sajnos nem.) Mindenesetre köszi, várok még tippeket!
2017. ápr. 16. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!