Megéri? ..

Figyelt kérdés
Megéri Sony Xperia XA telefont venni?

2017. ápr. 14. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,megéri.Szerintem nagypn jó kis telefon.Olyan 800mb-s játékokat simán visz.Feljebb kb 2gb-s játékok kisseb hibával futhatnak,de egyébként jó.De mire kell?Messenger,zenehallgatás?Mert ha ilyenekre kell akkor semmi kép sem.
2017. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Filmnézés főleg, de telefonálásra, böngészésre is, stb., de (nagy) játékokra semmiképp sem. Max egy szókereső vagy vmi. ilyesmi. Anyukámnak kéne.
2017. ápr. 15. 14:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor semmi kép sem.Én az Asus termékek körül néznék szét.Ott van egy:Asus Zenfone 2 Laser:Jó kamera

Erős aksi

Szép kijelző

Közepes procceszor

Ez 50.000Ft

De ott van egy Huawei P8 lite.De ilyen kis dologra ekkora teljesítményű telefont nem vennék.De ha anyukád azt akarja,akkor nem tudok mit tenni.

2017. ápr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hááááát... Az Asus-szal nincs sok jó emlékem, volt egy Asus tabletem és 2 hónap alatt tönkrement és nem kapcsolt be... Nem biztos, hogy még egyszer vennék...
2017. ápr. 16. 12:40
 5/5 anonim ***** válasza:
De ha nem is Asus akkor Huawei,Xiaomi.Csak ismeretlen kìnai márka ne legyen mertbnem kap hosszù ideig támogatást,se garanciát nem kap.
2017. ápr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!