Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iphone SE vagy egy iphone...

Egy iphone SE vagy egy iphone 6S éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Én 16Gb osat vennék mert nemsokat játszok se fotózok. Árban pedig nem nagy a különbség. Vélemény?

2017. ápr. 14. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem bántani szeretnélek... de nem értem az ilyen embereket, ha vennéd a fáradtságot, és egy minimális kis "kutatást" végeznél az adott termékek iránt, akkor láthatnád, hogy specifikációkban majd 100%os egyezést mutat, akkor a fő kérdés, ami maradt, hogy melyik méret tetszik jobban? Na, akkor azt vedd meg!
2017. ápr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Akinek elég a 16Gb-os Iphone, annak igazából nincs is szűksége egy Ihpone-ra.
2017. ápr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. Nagyon köszönöm hogy nem a kérdésemre válaszoltál és képzeld vannak emberek akiknek elég az a 16Gb is.
2017. ápr. 14. 18:03
 4/10 frager78 válasza:
56%
Szóval. Az SE lényegében egy kicsi 6S,jó nyilván mindene egy kicsit gyengébb,de minimálisan,egész jó kis telefon.Nem sok különbség van a két telefon között.De ha nagynak tartod a 4.7-es kijelzőt akkor válaszd az SE-t ami csak 4-es.De igazából ezt neked kell eldöntened,szerintem nézd meg részletesen mindkét telefen specifikációját és akkor már el tudod dönteni,:)
2017. ápr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! :)
2017. ápr. 14. 18:52
 6/10 anonim ***** válasza:

hidd el, majd rájössz, hogy nem elég a 16 giga...tegnap láttam itt egy kérdést, ahol a kiscsaj siránkozott, mert az alkalmazások gyorsítótáraznak, és a musical.ly-je meg a facebook is már vagy 300 megát elfoglal, és hiába törli, visszajön(hát persze, hogy visszajön, ha újra elkezdi használni)...


majd ott fogsz szenvedni 3-4 GB szabad hellyel, és egyszer jöjjön csak az, hogy de jó lenne most videózni egy hosszabb eseményt, majd fogod a fejed...

ezért írta a kettes, amit írt, és egyetértek vele...ha valaki gyakorlatilag semmit nem akar használni, akkor felesleges ennyit kidobni.

nekem 5S óta csak 32 gigás/64 gigás, most meg már jelenleg 128 gigás 7 plus-om van...régen, úgy iPhone 4-emnél még elvoltam a 16 gigával, 720p videók nem foglaltak sokat, mindig volt 7-8 giga szabad helyem, aztán a 4S-emnél már szűkös volt...de mind1...te tudod, ha ki akarsz dobni egy valag pénzt, csak hogy legyen egy 16 gigás ájfonod, tegyed, csak aztán ne gyere te is "milyen praktikákkal lehet tárhelyet felszabadítani?" kérdésekkel...

2017. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32 gigásat vegyel az egy arba van a 16 gigassal
2017. ápr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

A két telefon kb ugyan azt tudja csak a kijelző mérete más

A 6 s a kamera és a dizájn miatt jobban megéri szerintem

2017. ápr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 PetiOS válasza:

Tökéletes a 16Gb is ha arra használod amiket írtál.Nekem 64Gb változata van lassan fél éve.De,eskü,nem tudom 7Gb ot felhasználtam-e tán.

Ja és erős megbízható,kvázi echte 6S.Amiben eltér;3D touch,Méret,Semmi több.

2017. ápr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megint csak köszönöm a hasznos válaszokat. Az pedig hogy valakinek elég-e a 16Gb az emberfüggő...nekem álltalában az alapok vannak meg (face,messenegger,insta,snapchat...) játékkal meg igazán nem játszok, mivel én nemtudok egynél nagyon leragadni és megunom és letörlöm. Fotó ügyileg pedig csak képeket csinálok ritkán,ha persze csinálok.
2017. ápr. 18. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!