Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri megvenni...

Szerintetek megéri megvenni egy iPhone 4 et 16k ért?

Figyelt kérdés

Ismerős árúlja hibátlan karcmentes állapotban,eredeti dobozzal, tartozékokkal stb.. 16ezret kér érte,mert már nincs szüksége rá.

Azt tudom hogy már elég rég óta nem támogatott darab. De valamikor mégis csak jó telefon volt. (Nem használnám,azért venném meg csak mert jó állapotban van)

Tehát szerintetek mégéri a 16 ezret ?



2017. ápr. 14. 16:52
 1/8 Fatal_3rror_ ***** válasza:
83%
Ha neked megér 16 ezret hogy legyen egy telefonod dísznek akkor megéri, minden más esetben nem éri meg.
2017. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Trevor. ***** válasza:
84%
Nem. Minek dobnál ki 16K-t egy díszért?
2017. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Én a felét sem adnám érte. A korát tekintve az akkuja pont a dögrovás szélén lehet.
2017. ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
"Csak mert jó állapotban van" - és akkor mi van? Minek megvenni ha nem használnád? Csak hogy felvághass vele mások előtt, hogy neked is van egy "harapott almás telefonod" ? Na annak aztán marhára sok értelme van, brávó! Ha meg nem azért, akkor abszolút nem értem a gondolatodat!
2017. ápr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

NEM.

Van egy összeg, ami alá nem érdemes menni, ha iPhone-t veszel. Ha kell neked egy új okostelefon, akkor írd meg a maximális összeget, de 20E Ft körül/alatt, csak HomTom... . Őszintén: azt sem tartom túl jónak, de ilyen árban nem tudok más alternatívát. Ha meg iPhone lógóval ellátott telefonnal akarsz járkálni, akkor vegyél klónt... . Nem tudom az árát, de az biztos hogy ugyanannyira hasznos! :D

2017. ápr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mint elmlítettem feljebb is, a telefont nem használnám,de ritka hogy egy ilyen idős telefon ilyen jó állapotban legyen. Én árilag gondoltam hogy megérne e. (Amúgy új telefonra nincs szükségem mert már van. iPhone 7+)
2017. ápr. 14. 20:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mint elmlítettem feljebb is, a telefont nem használnám,de ritka hogy egy ilyen idős telefon ilyen jó állapotban legyen"

Van egy karcmentes Nokia 3310em, 20ezerért a tied

2017. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit akarsz vele?

Fogdosni, bámulni és mutogatni? Mert ez jött le!

Erre lehet úgynevezett kiállítási darabot venni (ami lényegében 'belsőségek nélküli'), sokkal olcsóbban! Telefonként azt sem tudod használni, de úgysem arra lesz...

2017. ápr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!