Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor kapja meg a Nougat-ot a...

EVoLNT5 kérdése:

Mikor kapja meg a Nougat-ot a Honor 7 Lite?

Figyelt kérdés
Egyaltalan megkapja? ×D ^^

2017. ápr. 14. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem a mi dolgunk lenne.De mivel nem vagyok fasztarisznya,ezért nem baszogatlak hanem leírom.Nem nem fogja megkapni.Mivel gyenge a hardvere a Nougat-hoz.

De ezt találtam:

"A Google három hónappal ezelőtt mutatta be legújabb mobil operációs rendszerét, az Android 7.0 Nougatot, viszont a verzió az Android-ökoszisztéma terjesztési politikája miatt csak nagyon lassan terjed, ebből kifolyólag pedig még rengetegen várják a frissítést. Így vannak ezzel a Honor-felhasználók is, de úgy tűnik, hogy csak a Honor 8 okostelefonnal rendelkezők kapják meg a rendszert, ugyanis a 2015 júliusától elérhető Honor 7-et nem fogják frissíteni, mivel a készülék hardvere nem felel meg a Nougat minimum hardverkövetelményeinek."


De ha te akarod elolvasni: [link]

2017. ápr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez tavalyi cikk, es miert lenne gyenge hardverileg?

Ugyanugy Kirin 650es procija van mint egy P9 Litenak xD

nem ertem az osszefuggest

2017. ápr. 16. 13:04
 3/3 anonim ***** válasza:
De mondanád a proci ès a ram kb. ugyan olyan erős.Ès?Mi van a grafikus gyorsìtòval?Mi van a tárhellyel?Mi van azzal a marketingel hogy vegyèl ùjabb szèriát ha 7.0-t akarsz használni?Mivan a kijelző felbontásával?Sok mindentől függ.
2017. ápr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!