Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet kiszedni a SIMkárty...

Hogy lehet kiszedni a SIMkártyát az iPhoneból?

Figyelt kérdés
Kiszedtem a kulccsal azt a műanyag lemezt és becsúszott alá a SIMkártya. Megpróbáltam kiszedni, de csak beljebb ment. Van valami szakember vagy ilyesmi/ilyeski(?) aki ki tudná szedni vagy én is ki tudom valami eszközzel?
2017. ápr. 15. 01:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis műszaki érzéked szerintem ki tudod valahogy szedni. Talán egy hegyes csipesszel vagy esetleg valami kissebb tűvel. Persze csak ha még hozzá lehet egyáltalán férni. De ha nem vagy biztos magadban, vagy annyira mélyre becsúszott, inkább vidd szervízbe. Ha nagyon erőlteted még kárt is tehetsz a készülékben. Láttam már tönkrevágott sim slotot, mert bele erőltették a kártyát és felgyűrődött az érintkező. Annyit meg nem ér az egész.
2017. ápr. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A telefonhoz jár egy kis tű szerű kulcs , azt jó erősen bele kell nyomni a SIM kártya tálcán található lyukba és kinyílik.
2017. ápr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
thx 4 everyone
2017. ápr. 16. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!