Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont szeretnék venni...

Új telefont szeretnék venni de ahoz egy másik tipusú simkártya kell mint amilyen a mostani telefonomhoz van. Szerintetek meg lehet oldani úgy, hogy ha másik tipusú simkártyát vennék attól még ugyanaz maradna a telefonszámom? Vagy mindenképp új lesz?

Figyelt kérdés
2017. márc. 4. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A szolgáltató kicseréli, de formára is vághatod magadnak.
2017. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bemész a szolgáltatóhoz és ingyen kicseréli a megfelelő típusra. Sem a szerződésed sem a számod nem változik.

De lehet hogy csere nélkül is megoldható. Nekem legutóbb normál sim-ről kellett micróra váltani telefoncsere miatt. Bementem az egyik kirendeltségre, az ügyintéző elővett egy sablon-vágót, beletette a kártyát, és egy mozdulattal a megfelelő méretre vágta.

2017. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2017. márc. 4. 19:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Én amikor a Telekomban cseréltettem 1500 Ft-ot fizetettek velem.
2017. márc. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Én amikor a Telekomban cseréltettem 1500 Ft-ot fizetettek velem."


Elvileg a Vodánál is fizetni kellene, de amikor a párom cseréltette, mondták, hogy mondja azt hogy elveszett, és akkor ingyenes a csere.

2017. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem új készülék vásárlásakor cserélték a microt nanora és nem mondták, hogy fizetni kell érte, csak otthon vettem észre a számlán.
2017. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Trevor. ***** válasza:
Nekem a Telenornál ingyen cserélték a micro-t nano-ra.
2017. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegyik kártyát lehet vágni,egyszerűbb kicseréltetni.

Nekem nemrég Vodánál ingyen kicserélték,bár nekem régi volt a kártya,még örültek is neki,hogy újat kértem,de sokaktól hallottam,hogy fizetni kell érte.

2017. márc. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!:)
2017. márc. 5. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!