Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Caterpillar s60 hoz hol lehet...

Caterpillar s60 hoz hol lehet töltőt venni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 15. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Bárhol. Micro USB csatlakozója van, és nem fog megsértődni, ha a töltőn nincs rajta a CAT embléma. Bármilyen micro USB töltő jó hozzá, ha kisebb az áramerőssége, legfeljebb lassabban tölti fel, szóval 1000mA alattit ne nagyon válassz hozzá.
2017. ápr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Telefon, tablet tökmindegy, Apple kivételével ma már egységes töltők vannak micro USB kialakítással, bármilyet veszel, jó lesz hozzá!
2017. ápr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de nekem van egy ilyen fétisem hogy hogy ha van hozzá akkor azt veszem inkább, csak azért kérdeztem mer én nem találtam és hátha valaki tudja. de tudom hogy bármi jó hozzá, van is pár töltőm, de akkor is. köszi
2017. ápr. 15. 23:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Aha, fétis... attól hogy egy kínai üzembern felkerül rá a CAT logo, nem lesz jobb a töltő. Nem jobb minőségű, nem hosszabb élettartamú, nem tölti fel
2017. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!