Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Xperia X miért csak...

A Sony Xperia X miért csak 115. 000 Ft?

Figyelt kérdés
Emag-on néztem,esetleg el van írva az ára,vagy tényleg ennyi?Csak azért kérdem,mert amikor még megjelent,akkor 200 volt,azóta ennyit zuhant az ára?
2017. ápr. 16. 02:45
 1/4 A kérdező kommentje:

Illetve az emagon 115 az ára,máshol meg drágább.Ez miért van?Vagy az emagon használtakat adnak annyiért,vagy mi?Nem értem,valaki elmagyarázná? :D


[link]

2017. ápr. 16. 03:55
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
egyrészt eleve túlárazott volt, hiszen mondjuk az X performance lenne hardverben a csúcs, másrészt az emag mivel nem magyar cég, hanem román, így el tudnak csalni egy csomó adót, emellett a garancia sem gyári, hanem ők adják. ha valami bajod van, jelzed nekik, ők küldenek futárt, majd elviszik romániába, és ott szervizeltetik le, így meg várhatsz heteket, mire megcsinálják.
2017. ápr. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Trevor. ***** válasza:
63%
Egy kínai telefon féláron tudja ugyanezt, max a kamerája gyengébb.
2017. ápr. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fatal_3rror_ ***** válasza:
89%

Még azt se mondanám hogy a kamera gyengébb, mert az Xperia X tesztjein is pont a kamerát kifogásolták.


Amúgy ha kosárba teszed akkor látszik miért olcsó:

"A termék értékesítője a(z) Vip Phone"


Magyarul olyan mintha elmennél akármelyik aluljárós GSM boltba és ott vennéd meg, ezért olcsó. Azaz hogy nem olcsó, mert szerintem még ennyit sem ér meg.

2017. ápr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!