Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Huawei p9...

Mi a véleményetek a Huawei p9 lite telefonról? Megéri? Főként saját tapasztalatokat várok.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 16. 21:32
 1/3 Trevor. ***** válasza:

2016-os vagy 2017-es változat?

Gondolom a 16-os, mert nem írtad ki. Ugyan nem ilyenem van, de szerintem jó telefon. Az árán viszont van jobb is.

2017. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen a 2016-osra gondolok. Esetleg ezen az áron jobbat tudnál ajánlani? :)
2017. ápr. 16. 23:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Hátha jól jön valakinek ez az infó: 3 hónapja használom és teljesen megvagyok elégedve vele. Úgy érzem jól választottam. Persze vannak kisebb megakadások de a legnagyobb gondot a snapchat okozza messengerrel kombinálva. Tehát ha írnak messengeren miközben snapchatet használom akkor befagy a teló. Ezen kívűl nem nagyon van más gond. Szóval összességében ajánlani tudom :)
2017. júl. 23. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!