Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S6 vagy Galaxy...

Samsung Galaxy S6 vagy Galaxy A5 (2017)? Illetve ti vennétek telefont fehér színben fiú létetekre?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem mert sosem volt még fehér telefonom :D vagy az nem nőies?
2017. ápr. 17. 16:37
 1/4 Trevor. ***** válasza:
84%

A nőies (vagy buz1s) az arany szín. A fehér teljesen neutrális, bár nekem csak feketében tetszik egy telefon.

Mindkét telefon jó, én szerintem az A5 (2017)-et választanám, elég jó telefon lett. Vízálló és bővíthető is a tárhely (ellenben az S6-al), illetve újabb.

2017. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az A5-öt venném, mert újabb, bővíthető és vízálló. Azonban talán az S6 gyorsabb valamivel.

Nem nőies.

2017. ápr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az arany nőies? Mindenki azt vegye, ami neki tetszik. Ennyierővel a fekete meg leszbis:D
2017. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én S6-ot vennék, és nem nőies a fehér :D a jobb kamera miatt teszem le a voksom az S6 mellett. De az A5 is nagyon jó :)
2017. ápr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!