Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert fagy le az új telefonom?

Miert fagy le az új telefonom?

Figyelt kérdés
Huawei P9 lite. Több mint egy hónapja megvan. De már most van hogy lefagy az egész egy pár másodpercre és nem tudok mit kezdeni vele.Legtöbbször akkor fordul elő mikor benne vagyok valami alkalmazásban és le akarom tenni az asztalra,erre lefagy.Nem reagál ilyenkor semmire,várni kell hogy észhez térjen.De van sokszor az is hogy iszonyatosan lelassul. Pedig tiszta jókat hallottam erről a telefonról ,mindenhol ezt ajánlották. Amúgy ha nem lenne ez a lefagyogatás meg lennék elégedve mert baromi gyors. De nem tudom mi okozhatja ezt. Arra gyanakszom hogy a 8 gb os memóriakártya amit vettem bele lelassitja.Mert amikor betettem a kártyát ki is irta hogy lassithatja a telefont.De hogy ennyire dúrván lefagyjon tőle nem hinném. Mi lehet az oka? Mit tegyek? Szerintem egy ilyen árkategóriás telefon nem szabadna így viselkedjen,főleg nem újan .. akkor mi lesz majd 2 év múlva ha most ilyen..
2017. ápr. 17. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, az sd kártya lassítja a telefonokat. A OnePlus például pont ezért nem akarja támogatni az sd-ket, ezért csak 64gb-os verziót árulnak a telefonjaikból. Szerintem próbáld ki sd nélkül, akkor kiderül, hogy tényleg az a baj, vagy sem.
2017. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20%
Meg amúgy a 2gb ram sem olyan jó, a lite verziókat jobb inkább kerülni szerintem.
2017. ápr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Trevor. ***** válasza:
40%
Szerintem inkább a ram miatt lehet. A P9 Lite árán már kapni 3GB ramos telefonokat és a 4GB sem kizárt.
2017. ápr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!