Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan vegyem rá szüleimet...

Hogyan vegyem rá szüleimet egy új telefonra?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy már meg van egy éve a telefonom, ami amúgy 2 éves mivel használtan kaptam. Mára már teljesen használhatatlan ugyanis magától kiszokott kapcsolni, (a múltkor 100%-on volt és mire normálisan be tudtam kapcsolni 25%-on volt annyit szerencsétlenkedtem vele...)valamikor a billentyűzetet se nyitja meg, ha írni akarok valakinek fb-n, és amikor hívnak mire betölti a képernyő, hogy fel is tudjam venni leteszik. Tudom, nem hangzik vészesnek, de engem már teljesen kikészített, és egyszer ezért tört be a képernyője, mert dühömben a földhöz vágtam. (azóta már nem dobálom, mert mára már teljesen megbántam :/ ) És ha odamegyek pl apumhoz, hogy már kaphatnék esetleg egy új telefont, mindig üvöltés lesz a vége. Esetleg valakinek valamilyen tipp? (Jelenleg azon gondolkodok, hogy névnapomra kérek egy újat, de úgy, hogy karácsonyra és szülinapomra nem kérek semmit, és pont jól jönne ki mivel, decemberben karácson, januárban van szülinapom, és februárban a névnapom.) Nem mellesleg Samsung Galaxy Core Plus-os a telefonom, ha valakit érdekel.

2017. ápr. 18. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, pont ilyet akartam venni, mennyiéadod teso?

Amúgy meg menj el dolgozni..


Ha elmúltál 16 éves, akkor heti 2 nappal (péntek-szombat/szombat-vasárnap) bőven tudsz havi 45-50.000 ft-ot keresni, 2-3havi munkával pedig akár egy belépőszintű közép/felső kategóriás telefont is vehetsz, amivel nem lesznek hasonló problémáid.


HA nem múltál el 16 éves, akkor is vannak alternatívák a munkára, csak körbe kell kérdezősködni, viszont azzal jóval kevesebbet is keresnél, DE legalább magad keresnéd meg rá, és nem a szülők vágnák hozzád (addig meg vegyél 3-4000 ft-ért egy régi butafont, az nem fog kikapcsolni)

2017. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Folyamatosan tartsd kikapcsolva, ha a szüéők rinyálnak hogy miért nem érnekel/hívtad őket, akkor meg lehet mondani h mert teljesen elromlott.
2017. ápr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Vegyél bármilyen telefont ami nem android. Azok egy evet bírnak akármit is teszel, igy van kitalálva. Vegyél olcsóbban valami normális lumiat vagy iphone-t és az osszes pénzed tedd félre! Hidd el pár év és kocsit akarsz majd mindennel jobban ;) le is sz@rod majd a telefonokat csak vehess egy jo kocsit meg legyen meg a jogsid ;) hidd el nekem örülni fogsz neki hogy van egy kis spórolt pénzed mikor odáig jutsz hogy erre költhetsz :) és majd csodálkozol hogy annak a névtelen valaszolonak milyen igaza volt annyi evvel ezelőtt! Milyen jó hogy hallgattam rá :) vagy milyen kár hogy nem!
2017. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bp1985 ***** válasza:
100%

Lumia: A kezdetektől halott rendszer

Régi Iphone: Nincs rá semmi, nem támogatott.

2017. máj. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek a #3-mas válaszalóval! A droid egy szar! Ezt el kell fogadni. (most nem a 300e-s szarsungról beszélek, hanem a 10-50e közötti belépőszintű telefonokról) Viszont egyetértek a #4-es válaszolóval is. Nokiát felejtsd el (főleg a windows-os nokiákat) saját tapasztalatból mondom, hogy egy nagy rakás szar. Egy normális Instagram appot nem lehet letöltni, csak ilyen"BETA" szart :D :D, illetve az iPhone 5 alatti telefonokat is! iOS 8 alatt nem tudsz egy Facebookot rátölteni ("hivatalosan" a Store-ból, bár ez megoldható más módszerrel is) Ha iPhone-t veszel (hosszútávra 1-3 évre), akkor minimum at 5S, bár már azt is meggondolnám, akkor már inkább az SE, vagy a sima 6-os.
2017. aug. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!