Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE eleg a 16gb?

Iphone SE eleg a 16gb?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Eleg a 16gb-os valtozat a telefonbol? Kb 300kepet es 20-30 zenet tennek ra. +30 alkalmazast. Nem hasznalnam a kamerajat. Igy eleg lenne a 16os tarhelyu? Az Apple frissitesei rafernenek? Meg ugye az alkalmazas frisitesek
2017. ápr. 18. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Direkt ezért dobta piacra az Apple a 32, ill 128-as verziót, bár van 64 -es is.


16-os épp elég szerintem, tudod az Ios-t frissítgetni és az app-okat.


De ha tele vagy pénzzel vegyél 128-ast :D :D.


Én most jelenleg örülnék egy 16-osnak is, mivel jelenleg a telóm 8 GB-os.


Fényképezni is tudsz vele, csak mondjuk hetente mentegetni kell a képeket, zenét meg hallgatsz mondjuk youtube-on, wifi-vel.


Ha erre van csak pénzed végülis jó.

2017. ápr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha meg akarod szívatni magad, akkor vedd meg nyugodtan. aztán majd szembesülsz vele, hogy a 30 alkalmazásod közül a fele gyorsítótárazik, és megeszik a helyet...nekem például jelenleg a facebook alkalmazás 684 megát foglal...előtölti ugye a képeket, hogy ne kelljen minden megnyitásnál ugyanazt betölteni, elmenti a bejeltkezési adatokat stb.

instagram szintén 583 mega, viber 473 mega, messenger 263 mega...és akkor ez még csak 4 alap alkalmazás, de máris elhasználtunk majdem 2 GB-ot...és akkor még raksz rá képet, számoljunk mondjuk még 500 megával...nem tudom, milyen méretű képekre gondolsz. kb 12 giga a szabadon felhasználható hely. maradna ilyen 2,5-3 giga helyed, mire beleköltöztél...az meg már sokszor kevés egy nagyobb frissítésre is, amik mostanában 1,5 gigásak(de ugye ez csak a telepítőfájl mérete, még legalább ennyinek kell lennie telepítésre is).

2017. ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Trevor. ***** válasza:
A 16GB-s SE árán van Honor 8, ami 32GB-s (meg bővíthető is) és amúgy is sokkal jobban megéri, mint az SE.
2017. ápr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Nekem 16 Gb-os 6s-em van. Bovel eleg nekem. Van 58 zenem, 2032 kepem, 7 videom, 8 live photom, 13 jatekom, plusz a facebook, messenger, instagram, skype, snapchat...

Nekem mind ez elfer es van meg 3 GB szabad helyem:)

2017. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
ha meg véletlenül valamikor kellene pont 3,5 giga, akkor jön a "jajj, most mit töröljek?"...
2017. ápr. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mire kene pont 3,5 giga?😂

Az egesz hatralevo eletemet fel szeretnem venni videora?

Ennyi erovel pont 67,4 giga kell...

En csak azt momndom, hogy az alapveto szuksegek boven kielegithetoek. Nekem vannak itt film hosszusagu videoim...

2017. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%

hát én például, ha már veszek egy olyan telefont, ami tud 4K-ban videót rögzíteni, akkor azt fogom használni...de a 1080p60fps se foglal sokkal kevesebb helyet.


csinálsz egy 10 perces 4K-s videót, az már közel annyit foglal...de mint írtam, nem muszáj a videóra gondolni. ha kijön egy főverziós iOS frissítés, ami manapság már simán szokott lenni 1,5-2 GB, máris gondban vagy, mert a telepítéshez is kell hely.

2017. ápr. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!