Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok mondani olyan alkalmazá...

Tudtok mondani olyan alkalmazást a telefonomra, amivel letölthetek zenéket?

Figyelt kérdés

Azaz egy alkalmazás, amivel a youtub-ról letölthetem azt a zenét, amit akarok.

És légyszives részletesen írjátok le a folyamatot.

Életmentők lennétek.


Köszönöm:

Réka



2017. ápr. 18. 22:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és ingyenesen!
2017. ápr. 18. 22:53
 2/8 Trevor. ***** válasza:
Nem kell alkalmazás. Kimásolod a YouTube videó linkjét és beilleszted ide: [link]
2017. ápr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Nem kell alkalmazas,eleg ha a videonak amirol a zenet le akarod tolteni,a linkjet bemasolod ide: youtube-mp3 nevu oldal,csak irde be googleba es az elso talalat,vagy savefrom vagy clipconverter. Mindharom ugyanazt csinalja.

És már kész is,tolti is lefelé jó kis .mp3 formátumban. Telon es gepen is egyarant jo

2017. ápr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Trevor. ***** válasza:
Viszont telefonon nekem beszokott adni ilyen vírusod van reklámot, nem kell vele törődni (gépen nem, mert ott van reklámblokkoló).
2017. ápr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hogy kell linket másolni?
2017. ápr. 18. 23:14
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert rányomtam a megosztás gombra, aztán a link másilására, de csak a telóm aljára ki lett írva, hogy másolás, és semmi váltizás, ugyan ugy maradt minden!
2017. ápr. 18. 23:19
 7/8 Trevor. ***** válasza:
Amikor megnyitod a YouTube to mp3 oldalt (vagy más hasonlót), akkor ahova be kwll írni a lnket, ott hosszan nyomd a képernyőt, amíg megjelenik a beillesztés felirat. Arra nyomj rá és mehet a letöltés.
2017. ápr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Imádlak titeket
2017. ápr. 18. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!