Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet a telefonomnak,...

Mi baja lehet a telefonomnak, hogy ilyen gyorsan merül?

Figyelt kérdés

Honor 7-ről van szó, még nincs egy éves sem, augusztusban vettem. Szerintem túl gyorsan merül, van, hogy 100%-osan veszem le éjfél körül lefekvés előtt a töltőről és reggel 8-ra teljesen lemerül úgy, hogy hozzá se nyúltam, semmit nem csináltam rajta. Bezárok mindig mindent rajta, ha már nem használom, hogy ne fusson a háttérben semmi. Vírusirtó szerint nincs rajta vírus. Lehetséges, hogy kevesebb, mint egy év alatt elromlott az akksija? Mostanában többször volt olyan is, hogy csak úgy a semmiből kikapcsolt és újraindult a telefon. Testvéremnek kb 2 éve van ugyanilyen telefonja, annak nincs semmi baja.


Szerintetek mi lehet a gond?



2017. ápr. 19. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
a messenger például rendesen leszívja, vagy ha bekapcsolva hagyod a wifit, bluetootht, gps-t, stb. próbálj meg egy gyári visszaállítást.
2017. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a gond az összes kínai telóval.Persze a Samsung aksikról meg ilyen téren inkább nem is beszélnék.Vegyél új aksit és én is azt mondom amit az első.Messenger Lite az teljesen megfelel,és egy Gyári Adatok visszaállítását.
2017. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A gyári beállításokra hogy kell visszaállítani?


Megpróbálom még azt, ha az se jön be, akkor szerintem visszaviszem oda, ahol vettem, mert egy éves garancia van rá.

2017. ápr. 19. 21:04
 4/7 anonim ***** válasza:
A beállításokban keresd a "Gyári beállítások visszaállítása" menüpontot.
2017. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok felesleges szolgáltatás/app fut. Persze jó do-

log a telefonon facebookozni, messengerezni, de ezek

velejárója az akku gyors merülése.


Nálam érdekes módon 2 sim, egyiken 3G előfizetés (wifi

kikapcsolva), facebook és társai törölve, egyedül a viber

fut, és így 1 hét az üzemidő (Z5P Dual, nem kis telefon-

ról van szó).

2017. ápr. 20. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha harmincötmillió program fut a háttérben egyszerre, akkor is indokolatlan ez a szintű merülés. A legegyszerűbb ha vissza küldöd gariba ha még van rajta, ha nincs, akkor valami GSM-be nézesd meg, valószínűleg akkumulátor probléma. Lehet gyári hibás és most mutatta meg foga fehérjét, néha becsúszik.
2017. ápr. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szolgáltatóhoz ne vidd vissza mert csak jobban elrontják. Beáálítások, haladó beállítások, visszaállítás és mentés nem tudom micsoda magyarul de arra rámész, gyári visszaállítás. ez letöröl mindent a telefonról és visszaáll oylanra mint amikor megvetted.
2017. ápr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!