Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez ugye nem vírus? Az Origo-n...

Ez ugye nem vírus? Az Origo-n nyitottam meg egy cikket, erre megnyílt egy másik ablak is előugrott. (folytatás lent)

Figyelt kérdés

Ez egy kiikszelhetetlen oldal volt.

Valami ilyesmit írt: "Téged választottunk, nyertél egy iPhone 7-et, kattints az OK gombra, nehogy másnak adjuk".

Rányomták az OK-ra, aztán a leggyorsabb mozdulattal kimentem belőle és még az előzményekből is kitöröltem.

Tehet ettől valami baja a telefonomnak?

Kb. fél éve is kaptam egy ilyesmi üzenetet egy blog olvasása közben.

Akkor is hasonlóan cselekedtem.

Ugye ezek kamuk, ha a Google nevében írogatnak?



2017. ápr. 20. 20:28
 1/5 meszike91 ***** válasza:
Természetesen kamu, viszont nem lesz semmi baja a telefonodnak.
2017. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez jellemzően adathalász weboldal...add meh adataid,rosszabb esetben hívd ezt a számot(emelt díjas).

Igen,kamu hirdetés...

Javaslom legközelebb az ok gombot sr nyomd meg.

2017. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán nem lesz gond. Ha jól tudom van valami Adblock-os böngésző Androidra, ha aggódsz ezek miatt, akkor talán érdemes lenne letölteni.
2017. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg is iPhone-om van, tehát nem az Androidos oldal lehet.
2017. ápr. 20. 20:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Az origo egy relatív agresszív oldal. Ne használd semmire. Ha onnan néztem meg valamit, volt hogy alig tudtamkidobni valamit, ami felvitte a processzorhasználatot.

Persze ez gépen volt, de aki köcsög, az telefonon is köcsög!

2018. okt. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!