Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Mi lehet a gond?

1-2 nap alatt lemerül a telefonom úgy hogy nem is haszálom, mi lehet a baj? Microsoft Lumia 550 telefonom van nem sokára 1 éve meg van mostanában nagyon gyorsan lemerül 1-2 napig kibirja ha nem használom és takarékos üzemmódba van. Ha példálu reggel töltöm fel nap végére 60%-on van ugyhogy nem is használtam, de van hogy estére 30%-ra is lemerül. Volt olyanra is példa, hogy 1 óra alatt 50%-ot merült. Mi lehet a baj?

04-21 13:48  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Mit értesz "nem használtam" alatt? Bent van a fiókban? SIM van benne? Stb.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 04-21 13:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem facebookozok rajta és nem telefonálok sokat se.

# 2/2Időpont 04-21 14:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tegnap vettem egy huawi p9 lite telefont és se a hozzá járó fülesem se a régi fülesem nem akarja érzékelni. Miel lehet a gond?
SOS Aki ert a telefonokhoz, mi a gond?
Segítség! Nem érzékel a képernyő, mi lehet a gond?
Magától eltűntek a képek/videók és az újakat sem menti el, mi lehet a gond?
Van egy NAVON Mizu F552 típusú okostelefonom, de a linux mint (18.1) nem látja. Mi lehet a gond?
Nokia telefonom zug, én hallom a hívott felett, de Ő engem nem. Mi a gond? Eddig nem volt baj, pedig sok félét lehetne vele csinálni? Ú j kell helyette?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu